Moje usługi

Jeśli chcesz...

Jeśli chcesz...

Jeśli chcesz, żyć spokojnie, autentycznie, w zgodzie z własnymi wartościami, bez poczucia winy…

 

Jeśli chcesz uwolnić się od trudnych emocji, przechodzisz kryzys, nie radzisz sobie ze zmianą, odczuwasz lęk, lub po prostu potrzebujesz wsparcia…

 

Jestem po to żeby Ci pomóc.

 

Zapewniam ciepłą i serdeczną atmosferę, w której możesz czuć się swobodnie i w pełni autentycznie. Moje wartości: bezwarunkowa akceptacja, cierpliwość i łagodność wobec innych i siebie. W pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Konsultacja psychologiczna stacjonarna

Konsultacja psychologiczna stacjonarna – jest to spotkanie, podczas którego osoba zgłaszająca się opisuje przeżywane trudności, ewentualne objawy zaburzeń psychicznych, a także opisuje obszary życia, w których chce wprowadzić zmiany.

Dowiedz sie więcej
Konsultacja psychologiczna stacjonarna
Konsultacja psychologiczna online

Konsultacja psychologiczna online

Konsultacja psychologiczna online – jest to spotkanie online, które ma przebieg taki sam jak w gabinecie. Tj. podczas wizyty osoba zgłaszająca się opisuje przeżywane trudności, ewentualne objawy zaburzeń psychicznych, a także opisuje obszary życia, w których chce wprowadzić zmiany.

Dowiedz sie więcej

Kobieca Grupa Wsparcia

Grupa wsparcia kobiet – są to grupowe, cykliczne spotkania w postaci warsztatów terapeutycznych dla kobiet, w których uczestniczą kobiety i psycholog prowadząca. Grupa może liczyć od 6 do 10 kobiet.

Dowiedz sie więcej
Kobieca Grupa Wsparcia
Zapraszam na spotkanie. Umów wizytę

Oferuję: poradnictwo i wsparcie psychologiczne oraz prowadzę psychoedukację, pracuję terapeutycznie w nurcie TSR (terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach) oraz korzystam z technik CBT (terapii poznawczo-behawioralnej).  

UMÓW WIZYTĘ