Kobieca Grupa Wsparcia

Grupa wsparcia kobiet – są to grupowe, cykliczne spotkania w postaci warsztatów terapeutycznych dla kobiet, w których uczestniczą kobiety i psycholog prowadząca. Grupa może liczyć od 6 do 10 kobiet.

 

Dla kogo jest grupa wsparcia?

Jeśli czujesz, że utknęłaś w miejscu, brakuje Ci motywacji do działania, czujesz się zmęczona, być może przechodzisz przez kryzys, chorobę, mierzysz się z czymś trudnym, chciałabyś oderwać się od domowych/zawodowych obowiązków lub po prostu chcesz doświadczyć czegoś zupełnie nowego, pragniesz odważniej żyć, chcesz odnaleźć w sobie siłę płynącą z kobiecości, radość życia, szukasz inspiracji… to ta grupa wsparcia jest dla Ciebie.

Podczas takich spotkań będziesz mogła w bezpiecznej, nieoceniającej atmosferze wyrazić siebie i opowiedzieć o swoich problemach. Będziesz mieć okazję porozmawiać z innymi fascynującymi kobietami, które chętnie Cię wysłuchają oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu psychologii, która może pomóc Ci podnieść jakość Twojego życia.

 

Dzięki takim spotkaniom:

  • lepiej zrozumiesz siebie i swoje potrzeby,
  • poznasz swoje mocne i słabe strony,
  • nabędziesz nowe umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami,
  • spojrzysz na swoje doświadczenia z zupełnie innej perspektywy,
  • poznasz metody zmniejszenia stresu w codziennym życiu,
  • otrzymasz szansę na konstruktywne przyjrzenie się swojemu życiu,
  • otrzymasz wsparcie i wiedzę psychologiczną,
  • będziesz wysłuchana i otrzymasz szansę na poznanie innych, wspaniałych kobiet.

 

Szczegóły:

Jeden cykl grupy wsparcia – to 8 spotkań, jedno spotkanie w tygodniu trwa 120 min.

Termin spotkań: środy godz. 18.00-20.00 – w lokalu Biała Sowa – ul. Chopina 3, 85-092 Bydgoszcz (okolice galerii Focus w Bydgoszczy).

Obecnie formułuje się nowa grupa, zapisy pod adresem: kontakt@psychologoliwia.pl

Cena jednego spotkania wynosi: 80 zł, całość to koszt 640 zł płatne z góry. Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach po 320 zł.

Szczegóły:
Zapraszam na spotkanie. Umów wizytę

Oferuję: poradnictwo i wsparcie psychologiczne oraz prowadzę psychoedukację, pracuję terapeutycznie w nurcie TSR (terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach) oraz korzystam z technik CBT (terapii poznawczo-behawioralnej).  

UMÓW WIZYTĘ